צרו קשר

  ּ

  חתונה בצפת

  חתונה צפתית

  יום החתונה ,הוא יום מרגש ביותר. צפת , עיה"ק מזמינה אתכם לחגוג את היום הזה בקדושה, בטהרה ובשמחה אמיתית וססגונית.

  בסמטאות ובתי הכנסת העתיקים בעיר. צפת, אחת מערי הקודש בארץ ישראל, עיר שבה אוירה קסומה, נופים מדהימים לצד קדושת הסימטאות ובתי-הכנסת העתיקים ,משלבים יחד הרמוניה נפלאה ליום המיוחד בו בני הזוג עומדים להינשא "יום החתונה".

  שופרות לחופה

  לאחר כינוס האורחים והמשפחות, כאחד תיערך תהלוכה מנקודת הכינוס, בליווי כלייזמרים אותנטים צפתיים ,אשר ילוו אתכם לאורך התהלוכה בסימטאות העיר העתיקה ,עד להגעה לאחד מבתי הכנסת העתיקים ,שם תיערך טקס החופה.

  אירועים בצפת

  על פי המסורת היהודית העתיקה, "טקס החופה" הינו טקס קדוש. מעמד העובר מדור לדור ,בו הזוג מתקדש ונישא לאדם אחד .

  טקס זה יהיה באחד מבתי הכנסת העתיקים ,בעיר העתיקה לבחירתכם. הטקס ילווה בלהקת כלייזמרים עם כלי נגינה עתיקים שמחים ומשמחים היוצרים חיבור איחודי למעמד קדוש ומיוחד וזה לצד ברים / בופה של אכילה ושתייה ,עם "הרמת כוס לחיים" כיד המלך.

  אולמות אירועים בצפת

  לאחר מכן ,האורחים והמשפחות ,הולכים לגן אירועים / אולם ,לבחירתכם האישית .

  באווירה צפתית אותנתית להמשך האירוע הקסום, עם ארוחה, מנות שף יוקרתיות צוות להקת הנגנים ,והמון המון שמחה. את האירוע בגן אירועים / אולם ,אפשר לעשות באווירה מקראית ,שבו האירוע ילווה בכלי נגינה עתיקים ולבוש מקראי עתיק או מודרני ,עם תקליטן/ די-ג'י לבחירתכם האישית.

  המלצות מאירועים

  ה שנשאר לנו זה ,רק לאחל לכם "מזל טוב "ברכות ,ואיחולים וניפגש בעיר העתיקה בעיר הקודש צפת תיהנו! אם אתם מחפשים מידע נוסף על סיור בצפת או בר מצווה בצפת צרו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

  האירוע היה מקסים . האורחים מאוד נהנו. היה מאורגן כל כך טוב. אפילו דברים שלא חשבתי עליהם אתם דאגתם. היה מקסים תודה!

   

  למעלה

  אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ