צרו קשר

  ּ

  בר מצווה בכותל מחירים

  מה משפיע על בר מצווה בכותל מחירים? ישנם מספר גורמים המשפיעים על כך: החל מבחירת האטרקציות, בחירת בית הכנסת ואף תכנון ארוחת הצהריים המרשימה – אלמנטים אלו ועוד ישפיעו, ללא ספק, על המחיר אותו תשלמו. כדי להשלים את מלאכת ההפקה כראוי ובהתאם לתקציב שלכם, מומלץ לשתף פעולה עם חברת ארץ אהבתי.

  בר מצווה בכותל מחירים – מבוסס על גורמים שונים

  ישנם מספר אירועים משמעותיים בחייו של גבר צעיר, כאשר בר המצווה הוא אחד מהם. למעשה, מדובר במעמד מרגש ביותר, שכן הוא מסמל את הכניסה לחיים בוגרים. את חגיגת בר המצווה מציינים, בדרך כלל, על ידי עלייתו של הנער לתורה בבית הכנסת; עלייה לתורה המתבצעת לעיני המשפחה והחברים הנרגשים. בנוסף, מקובל לחגוג את בר המצווה עם סעודה מרשימה ומכובדת.

  מעוניינים להוסיף רובד רוחני משמעותי לחגיגה זו? לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר משפחות מפיקות את אירוע בר המצווה באתרים הקדושים ליהדות: בין אם מדובר בכותל המערבי ובין אם מדובר בצפת, אין ספק שמעמד מרגש זה יחבר אתכם למסורת היהודית. בטרם תתחילו בתכנון האירוע, מומלץ לפנות אל חברת הפקות מנוסה ולבקש ממנה הצעת מחיר. הצעה זו תתבסס על מגוון שירותים:

  • בחירת מיקום האירוע: מעוניינים לחגוג את בר המצווה בכותל המערבי או בצפת? כל אתר מחזיק בייחודיות, אטרקציות מגוונות ועוד. בהתאם למיקום, כך ניתן יהיה להמשיך ולתכנן כראוי את השמחה.
  • שירותי הסעה: אל חגיגת בר המצווה נהוג להזמין את המשפחה המורחבת ואת החברים הטובים; אורחים רבים שישמחו בשמחתכם. כדי שמוזמנים אלו יוכלו להגיע בנוחות ובזמן ליעד העלייה לתורה, יש להזמין מבעוד מועד שירותי הסעה מקצועיים.
  • ליווי מוזיקלי: בין אם מדובר במתופפים או נגנים אחרים, על ההליכה לאתר העלייה לתורה להיות שמחה ומלהיבה. בזכות ניגונים אלו, אין ספק שכל אחד ואחד מהמשתתפים יתחיל בשירה ובריקודים.
  • תיעוד האירוע: החל מצילום תמונות סטילס ועד צילומי וידאו של המעמד, יש לפנות אל אנשי מקצוע שיתעדו את יום האירוע כראוי.

  תכנון אירוע בר מצווה במחיר נוח

  מתכננים אירוע בר מצווה בצפת או בכותל? אנחנו מציעים לשלב גם סיור בצפת לפני. תכנון זה מושפע משלבים שונים; היבטים אשר לוקחים חלק בתמחור המשימה. עם זאת, אי אפשר לנקוב במחיר לגבי יצירת זיכרונות, שכן הם יקרים מפז. כדי להתחיל בהפקת אירוע בר המצווה כראוי, יש לפנות אל חברת ארץ אהבתי. אנו נסייע לכם בתכנון האירוע, כמו גם בטיפול הלוגיסטי על כל היבטיו – ובמחירים אטרקטיביים.

  למעלה

  אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ