סיורים בירושלים

סיור בכותל המערבי מתחיל בירידה בקבר דוד והליכה בין סמטאות העיר העתיקה שם נפגוש דמויות מהתנ"ך דוד המלך, שאול המלך ואליהו הנביא.

טיולי בר מצווה בירושלים 

מתאפיינים בהעברת המורשת היהודית תוך חוויה עוצמתית בלתי נשכחת. החיבור אל המקום העתיק והקדום אשר ממנו התחילה ירושלים להיות עיר זוהי עיר דוד. משם הלכה ונבנתה העיר המוכרת לנו כיום.

להתחיל את טיול בר המצווה שלכם מהמקום בו התחילה בניית ירושלים הוא הדרך להכיר את העיר העכשווית. להתחיל בעיר דוד היא העיר אשר עליה נאמר "ירושלים הרים סביב לה". וכאן נוכל להשלים את הפסוק "ה' סביב לעמו.. מעתה ועד עולם". להבין כי הטיול שלנו לא מסתיים בסיור פיזי בעיר דוד או בסמטאות העיר אלא מסמל משהו עמוק ושורשי הרבה יותר, חיבור אל המושג של ה' סביב לעמו. החיבור השלם הוא החיבור בין ההווה לעבר המפואר של היהדות. חיבור זה יוצר את האוטנטיות, משרה רוגע בעצמותינו ונוטע בנו את הרגשת השלמות בנפש האורחים ובראשם הורי החתן וחתן הבר מצווה עצמו.

ביום זה בו ההתרגשות עולה ראוי לתפוס לנצל ולשמר את המסורת היהודית ולתת לה מקום וביטוי בתוך הנפש. אירוע בר מצווה הופך להיות משמעותי כאשר מתווספים לו חוויות נפשיות – רוחניות המשאירות בזיכרוננו את אותה נקודת המפגש שלנו עם העם, עם היהדות, עם המצוות ועם השורשים.

 

למידע נוסף והזמנות השאירו פרטים או התקשרו 055-9698788​

חייגו עכשיו